צילום הריון מקצועי – הרגע המיוחד בחייך!

בטן הריון מסמלת שלב חדש בחיים שלך וב – PhotoBlog נשמח לתעד את הזמן המיוחד הזה עם תמונות הריון אישיות, אלגנטיות ומקצועיות אשר ילכדו את הרגע המיוחד.

בדרך כלל, אנו ממליצים לצלם תמונות הריון במהלך שבוע 30-34 (במידה ואתם מצפים לתאומים, ניתן להקדים את הצילומים ל -28-32). בכל אופן, המטרה היא שתרגישי נינוחה, חושנית ואלגנטית לכל אורך סדרת הצילומים ולכן זמן הצילום יכול להשתנות מאחת לאחת.

ב – PhotoBlog, ניתן לבצע צילומי הריון בסטודיו ממוזג, נעים ומאובזר במיטב האביזרים הנלווים, בחיק הטבע (במיקום אחד או יותר) או במספר לוקיישנים – לפי בחירתך האישית 🙂 

צילומי הריון ב – PhotoBlog כוללים מצגת תמונות מלאה, סט תמונות הריון שחור- לבן (בנוסף לצבע), מסמך הכנה מקצועי אשר יעזור לך להתכונן לפגישה עם הצלם של PhotoBlog וכתוצאה מכך להפיק את המרב מסשן הצילומים.

כל חבילת צילום הריון ב – PhotoBlog כולל שירותי עיבוד מקצועיים באמצעות תוכנת PhotoShop אשר כוללים חיתוכים, תיקוני תאורה, קומפוזיציה, העלמת סימנים או כתמי עור (למשל, סימני מתיחה, פסים בבטן וכדומה), החלקה של העור ועוד – אנו בטוחים שצילומי ההריון ב – PhotoBlog ישאירו אותך ללא מילים.